Skoro Hrdinové přistanou na měsíci!

Ano, už je tomu tak – epická hudba rozduní prázdnotu vesmíru a vytvoří se nová atmosféra, jaká dosud na měsíci nebyla. Malý krůček pro Mrkew, velký pro Skoro Hrdiny.

„Houstne, máme problém!“
„Zase vy?!“
„No jo, nemáme posádku a brzy už vyrážíme. Co máme dělat?“
„Přepojuji vás na terminál stanice Brnocon. Někoho vám pomůžou najít. Přepínám.“

V ulicích Brna se objevují plakáty s nabídkou mise na měsíc. Slibují netradiční zážitek, klidné prostředí, sociální izolaci a finanční odměnu rozpínavou, jako sám vesmír. Na obrázku jsou nakreslené myšky ve skafandrech a měsíc je obří sýr. Nikdo neví proč. Asi interní vtip.

Hned druhý den z plakátu jedna myška zmizela.

O týden později někdo na plakáty přikreslil mimozemšťana, jak požírá zbylé myšky. Plakát je potrhaný a někdo na něj připsal SÝR JE LEŽ!

I přes vandalismus měly letáky úspěch a lidé se o misi dozvěděli. Na sociálních sítích se objevují fotografie s brněnským orlojem a heštegy #startujeme #hurránaměsíc #prvníbrňáknaměsíci

To by bylo takové odlehčené intro, ale samotná mise bude vážná.

MISE: Poslední den na Hadley’s Hope

Posádka: 4-5 osob
Žánr: sci-fi, horor
Systém: Alien RPG

Všichni vystoupíte z přechodové komory na stanici Hadley’s Hope na měsíci LV-426 (znáte z filmu Alien a Aliens). Je tu naprosté ticho, chybí tu hukot strojů a šepot obyvatel. Něco tu JE… ale co? Upozornění! Postavy zde můžou umřít.

Svitky Hrdinů: Noc krve

Počet dobrodruhů: 4-5
Žánr: fantasy
Systém: Svitky hrdinů

Je temná, rozbouřená noc a les praská pod kroky zlovolných tvorů, kteří kvičí kdesi v houští. Ze zataženého nebe padá hustý namrzlý déšť, útok hrozí ze všech stran a zoufalí dobrodruhové hledají, kam by se mohli uchýlit do bezpečí. Zdá se však, že noc jim nechce dát pokoj – na každém kroku na ně číhá nebezpečí. Přežijí noc zalitou krví?

Přednášky

Mrkew si pro letošní Brnocon připravil hned dvě přednášky. Pojďme si je blíže představit.

Jak vést oneshoty – nejen na conech

Vést oneshoty není jednoduchá disciplína. Času je málo a na conech ještě k tomu vedete neznámé lidi. Co když mi to budou bojkotovat? Co když to nestihneme? Předám vám rady co mi fungovalo a co nefungovalo za 5 let vedení různých otevřených her a ježdění po conech. A prostor bude i na vaše otázky.

Jak jsme tvořili dobrodružství Doubrava

Skoro Hrdinové si zkusili napsat vlastní dobrodružství do systému Mausritter s názvem Doubrava. Dopadlo to tak, že dobrodružství je přeloženo do třech jazyků, dostalo se na hlavní stránku oficiálního webu a hlavní tvůrce pro Mausritter v tomto světě hraje. Pojďte se dozvědět jak probíhala tvorba od počátku po samotný konec.

- Další články a novinky -