Svitky hrdinů budou tématem pro rok 2023

Je sice pravdou, že Svitky hrdinů neumí péct chleba, ale to v případě her na hrdiny vůbec nevadí. Česká fantasy „hrdinovka“ založená na moderních mechanikách Powered by the Apocalypse patří mezi vycházející, populární a vyhledávané volnočasové kratochvíle. V letošním roce se chystá první fyzické vydání Svitků a u té příležitosti nesmíme chybět!

Ondřej „Nord“ Mráz

Autor Svitků hrdinů, designer her

„Taky rád jezdím na koloběžce. Pomalu, ale dlouho. Takže občas i někam dojedu a jednou jsem tahle dojel až do Benátek…“

Nord, vášnivý koloběžkář

Nejen do Benátek, ale také do Brna osobně dojede sám Svitkotvůrce. Za poskytnutí VIP parkovacího místa pro koloběžku nám nabídl odvést několik her ve svém systému. Budete mít jedinečnou možnost se s ním osobně setkat u jednoho stolu.

Kdyby snad někdo neznal Norda a nezaslechl nic o Svitcích hrdinů, měl by jistě zavítat na jeho webové stránky, kde je také tento systém volně k dispozici, pro každé zvědavé oko.

Nabízíme k poslechu následující rozhovory:

Celoconová hra – odkrývejte hexy

Připravujeme pro vás tematicky laděnou celoconovou soutěž o hodnotné ceny. Postupnými úkoly budete odhalovat, co se skrývá za okolními hexy. Stejně jako minulý rok bude hra plná různorodých úkolů, které prověří vaše znalosti, dovednosti, ale také trpělivost, kreativitu a důvtip. Víc vám momentálně prozradit nemohu.

Kam se s Nordem vydáme?

Jaká konkrétní dobrodružství můžete prožít po boku Norda se dozvíte v dalším článku. Vše je ve fázi příprav, tak zůstaňte naladěni.

- Další články a novinky -